SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH I PŁAC

REMONDIS OPOLE SP. Z O. O.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1363

Obowiązki:

Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie dokumentacji dla potrzeb ZUS (bardzo dobra znajomośc programu Płatnik), GUS, US, prowadzenie prac związanych z ZFSS

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, min.3 lata na stanowisku związanym z obsługą kadr i płac, biegła obsługa komputera, pakiet Office,program Płatnik, bardzo dobra wiedza merytoryczna i praktyczna z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PDOF, ZFSS, bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, kadr i płac, samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy, dokładność w prowadzeniu powierzonej dokumentacji, biegła znaj.j.niemieckiego, j.angielski podstawy, dyspozycyjność.

Miejsce pracy: Al. Przyjaźni 9, 45-573 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: świadectwo pracy, świadectwa szkolene, dyplom ukończenia studiów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Telefon: 696024118

Email: maria.zuba@remondis.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy