Specjalista ds. Personalnych i Administracji HR

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za obszar administracji personalnej i kadr dla Polskiego oddziału
  • Wsparcie operacyjne oddziałów w Czechach, Chorwacji, Słowacji i na Węgrzech w kwestiach personalnych i administracyjnych
  • Przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, dbanie o odpowiedni obieg dokumentów
  • Współpraca z Managerami sklepów na terenie Polski w zakresie zagadnień HR-owych
  • Wsparcie rekrutacyjne, onboardingu, organizacja szkoleń, działań EB dla polskich i zagranicznych zespołów
  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z obowiązującymi zasadami i polityką firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach z zakresu zasobów ludzkich, psychologii lub administracji
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w administracji personalnej w dziale HR
  • Praktyczna znajomość polskiego prawa pracy - warunek konieczny
  • Doświadczenie w branży sprzedażowej (retail) - będzie atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym - warunek konieczny
  • Umiejętność indywidualnej pracy, niezależność, dobra organizacja pracy własnej
  • Duża samodzielność i niezależność w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę u światowego lidera w swojej branży, z dużymi możliwościami rozwoju
  • Międzynarodową współpracę z innymi oddziałami firmy
  • Pracę na pełen etat (pon - pt, 9 - 17)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i benefity
  • Lokalizacja: Warszawa

Numer referencyjny: SPA/WA2/11/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.