Specjalista ds. organizacyjnych

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

1) Przygotowywanie i opracowywanie pism zleconych przez Przełożonego.
2) Rejestracja pism przychodzących, wychodzących, wewnętrznych.
3) Przyjmowanie i wysyłka przesyłek pocztowych, kurierskich.
4) Przedkładanie pism do zatwierdzenia przełożonym lub bezpośrednio do zainteresowanych osób.
5) Aktywna współpraca z innymi osobami w Dziale oraz poszczególnymi działami Spółki.
6) Nadzór nad płatnościami , obsługa programu do obiegu faktur.
7) Aktualizowanie baz danych.
8) Prowadzenie korespondencji Działu.
9) Wsparcie administracyjne (przygotowywanie raportów i zestawień, analiza i wnioski. bieżący kontakt z managerami Klubów; wypełnianie wniosków do Urzędów Skarbowych, Banków, ZUS-u i innych Instytucji, pomoc w realizacji bieżących inwestycji).
10) Prowadzenie rejestru umów oraz kontakt z Działem Prawnym.
11) Inne zadania zlecone przez Przełożonego.

Wymagania

Wymagania
1) wymagane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
2) bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel) - warunek konieczny.
3) zdolności organizacyjne i chęć do podejmowania inicjatywy.
4) prawo jazdy kat. B.
5) samodzielność w działaniu.
6) umiejętność pracy w grupie, komunikatywność.
7) wykształcenie wyższe (mile widziane: administracja, ekonomia).
8) dobra znajomość języka angielskiego.
9) mile widziana znajomość branży fitness
10. mile widziana znajomość branży budowlanej.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat