SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI TARGÓW

Nowy Adres S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nowy Adres S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum

Obowiązki:

  • Aranżacja powierzchni wystawowej w obiektach targowych,
  • Prowadzenie rozmów biznesowych i negocjacji z klientami w zakresie aranżacji i wyposażenia stoisk,
  • Sprzedaż wyposażenia stoisk oraz usług dodatkowych na imprezach targowych,
  • Obsługa techniczna imprez targowych.

Wymagania:

  • Znajomość programu Corel Draw,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stałe wynagrodzenie oraz motywacyjny system wynagrodzenia.
  • Znajomość branży wystawienniczej będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Nowy Adres – kim jesteśmy?<br/> <br/>Spółka akcyjna Nowy Adres to... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Top management