Specjalista ds organizacji szkoleń

Odrafarm Sp. j.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa o zasięgu ogólnopolskim poszukuje 2 specjalistów ds. organizacji szkoleń. Do ich zadań będzie należało:
- redagowanie, opracowywanie ofert szkoleniowych,
- udział przy planowaniu szkoleń,
- telefoniczny kontakt z potencjalnymi uczestnikami szkoleń,
- ewidencja organizacyjna przebiegu szkolenia,
- analiza ankiet poszkoleniowych.

Prezentacja firmy

Odrafarm S.J. jest firmą wrocławską. Zajmujemy się realizacją sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa