Opis stanowiska pracy

City-Brand Energia Odnawialna, firma należąca do Centrum Wspierania Przedsiębiorczości CC poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Organizacji Szkoleń. Jesteśmy organizatorem prestiżowych wydarzeń kierowanych do rynków regulowanych typu: energetyka, paliwa, sektor wydobywczy, przemysł. Tworzymy zespół specjalistów odpowiedzialnych za doradztwo w powyższych sektorach gospodarki.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- pozyskiwanie nowych klientów
- opieką nad obecnymi kontrahentami
- współpracę z mediami (portale, rozgłośnie radiowe, czasopisma branżowe)
- kontakt z administracją publiczną
- przygotowywanie dokumentów

Oferujemy:
- po okresie próbnym, umowę o prace na czas nieokreślony
- podstawę + wysokie prowizje
- dużą samodzielność i swobodę w działaniu
- udział w prestiżowych szkoleniach

Wymagania

- wykształcenie średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta b2b
- umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
- samodzielność w działaniu
- mile widziana znajomość branży szkoleniowej
- mile widziana znajomość tematyki odnawialnych źródeł energii

Prezentacja firmy

W ramach grupy City-Brand świadczymy usługi doradcze w zakresie e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi