Specjalista ds. organizacji projektów inwestycyjnych

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

zatrudni na stanowisko:

specjalista ds. organizacji projektów inwestycyjnych

W związku z realizowanymi w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcim projektami inwestycyjnymi (m.in. przebudowy, remonty, zmiany sposobu użytkowania obiektów kubaturowych, obejmujące fazy od koncepcji przez projektowanie do realizacji) dotyczącymi terenu oraz obiektów wpisanych do rejestru zabytków, poszukiwany jest kandydat na stanowisko specjalista ds. organizacji projektów inwestycyjnych.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Kierownika Projektu w organizacji wielobranżowego projektu inwestycyjnego,
  • uczestniczenie w pracach zespołu projektowego we wszystkich fazach projektu inwestycyjnego (od założeń i wytycznych, przez studium wykonalności, dokumentację projektową i realizację inwestycji do ostatecznego rozliczenia inwestycji i przekazania obiektu do użytkowania);
  • współpraca z organami administracji, wykonawcami oraz innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego;
  • tworzenie umów i innych dokumentów formalnych oraz opracowywanie raportów i sprawozdań dla potrzeb projektu;
  • wykonywanie innych bieżących prac związanych z projektem i jego administracją.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie inżynierskie (w zakresie budownictwa, instalacji elektrycznych, sanitarnych, architektury lub pokrewne);
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość zasad sporządzania przedmiarów i kosztorysów,
  • znajomość programów MS Office (w szczególności Excel, Project) AutoCAD, ArchiCAD, Norma
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia oraz dobrej organizacji pracy własnej;
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców);

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej:

  • praca na wysokości powyżej 3 metrów,

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji ( ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r., t.j. Dz.U. z 2016 16r. poz. 922, z późniejszymi zmianami) wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj"

Termin składania ofert od 24 kwietnia 2018 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późniejszymi zmianami):

1) administratorem danych osobowych jest Państwowe Muzeum Auschwitz–Birkenau w Oświęcimiu;

2) dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z przeprowadzeniem rekrutacji na stanowisko specjalista ds. organizacji projektów inwestycyjnych

3) Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;

4) Podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa (art. 22 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 108 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne