Specjalista ds. Organizacji i Zarządzania

Smart Nanotechnologies Sp. z o.o.

Alwernia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Smart Nanotechnologies sp. z o. o. zajmuje się pracami badawczo rozwojowymi, których celem jest opracowywanie, wytwarzanie i dystrybucja innowacyjnych komponentów chemicznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie sekretariatem firmy,
  • Wsparcie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz dbanie o sprawne funkcjonowanie Spółki,
  • Znajomość zagadnień finansowych i rachunkowych,
  • Zarządzanie sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi firmy,
  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji wewnątrz firmy,
  • Organizowanie oraz rozliczanie delegacji, spotkań i podróży służbowych,
  • Zarządzanie prywatną opieką medyczną,
  • Zarządzanie flotą samochodową,
  • Znajomość zagadnień HR i kodeksu pracy.

Oczekiwania:

  • Lojalność oraz wysoki poziom dyskrecji i zaangażowania w sprawy poufne przełożonego oraz organizacji,
  • Oczekiwane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracja na szczegółach,
  • Elastyczność i umiejętność szybkiego reagowania na nieprzewidziane sytuacje,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Wysoka kultura osobista i biznesowa postawa,
  • Wykształcenie licencjat; preferowane wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie będzie dodatkowym atutem,
  • Praktyczna znajomość środowiska MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego

Smart Nanotechnologies zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)"

Prezentacja firmy

Smart Nanotechnologies Sp. z o.o. powstała z inicjatywy ALWERNIA SA oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat