Specjalista ds. organizacji i normowania czasu pracy

Polinova Polska Sp. z o.o.Sp.k.

Janikowo k Inowrocław, Pakość, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Polipol – producent i eksporter mebli tapicerowanych charakteryzujących się wysoką jakością, dużą wygodą i funkcjonalnością oraz ciekawym wzornictwem
Poszukuje do jednego ze swoich zakładów:

Specjalisty ds. organizacji i normowania czasu pracy

Na tym stanowisku wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie wypracowanie przez stowarzyszenie REFA. Działanie organizacji jest oparte o badania nad czasem pracy, których celem jest określenie i zaprojektowanie optymalnych rozwiązań w obszarze możliwości produkcyjnych z uwzględnieniem potrzeb pracujących ludzi. Certyfikaty REFA są rozpoznawane i cenione na całym świecie, jako wyraz najwyższego profesjonalizmu w zakresie organizacji pracy i zarządzania.

CZYM ZAJMUJE SIĘ SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI PRACY W NASZEJ FIRMIE?
• Ustala i weryfikuje normy czasowe biorąc pod uwagę uwarunkowania produkcyjne i technologiczne
• Samodzielnie przeprowadza pomiary czasów i analizę procesów na stanowiskach pracy w oparciu o metody REFA
• Dokonuje cyklicznej ewaluacji pomiarów na stanowiskach produkcyjnych
• Bierze czynny udział w procesie projektowania stanowisk pracy pod względem ich ergonomii
• Prowadzi analizy w celu potencjalnej możliwości optymalizacji procesów

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
• Zdobycie unikalnego doświadczenia w obszarze organizacji pracy oraz metody REFA
• Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem europejskiej branży meblarskiej
• Pracę w międzynarodowym środowisku z praktycznym wykorzystaniem języka obcego (niemiecki lub angielski)
• Możliwości pogodzenia studiów z pracą – mile widziani absolwenci ostatnich lat studiów

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATA/KANDYDATKI?
• Wiedzy i doświadczenia z zakresu planowania i optymalizacji procesów produkcyjnych
• Zdolności analitycznego myślenia
• Dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności priorytetyzowania zadań
• Znajomości pakietu MS Office (MS Excel – zaawanasowana znajomość)
• Otwartości na pracę zespołową
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz doświadczenie z zakresu Lean Management i metod REFA będzie dodatkowym atutem!

Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Wygodny mebel w nowoczesnej stylistyce, wykonany przez mistrzów w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria