Specjalista ds. Organizacji i Informatyki

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, który jest globalnym producentem sprzętu gospodarstwa domowego szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Organizacji i InformatykiMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Informatyczne wsparcie firmy  w zakresie tworzenia lokalnych rozwiązań informatycznych i administracji lokalnych baz danych ;
  • Tworzenie i rozwój systemów wspierających procesy firmy w obszarze aplikacji webowych (intranetowych);
  • Rozwój obecnych procesów IT oraz systemów wspomagających raportowanie;
  • Nadzór nad wdrażaniem procesów;
  • Nadzorowanie dokumentacji systemowej i organizacyjnej;
  • Nadzorowanie stron intranetowych;
  • Udział w międzynarodowych projektach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil  informatyczny;
  • Umiejętność programowania (ASP.net, C#, VBA, Java Script);
  • Umiejętność aktualizacji stron internetowych w html / ASP, .css;
  • Biegła obsługa pakietu Office;
  • Znajomość języka  angielskiego  na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie na poziomie 4500 - 6500 brutto.
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowy o pracę;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

Serdecznie zapraszam do rozmowy o szczegółach lub przesłania CV na adres: szymon.plodowski@hrk.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.