Specjalista ds. organizacji eventów i szkoleń

Centrum Edukacji i Biznesu Kinga Nowacka-Kuźmitowicz

03-131 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: 02-677 Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę Klienta poprzez organizację eventów oraz szkoleń.

Opis stanowiska:

• Obsługa klientów w zakresie logistycznej organizacji imprez.

• Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami, partnerami, trenerami Klienta.

• Nadzór nad przebiegiem obsługiwanych spotkań.

• Kontrola realizacji wydarzeń pod kątem zgodności z budżetem.

• Tworzenie ofert i negocjowanie warunków cenowych z dostawcami typu: hotele, centra konferencyjne, restauracje, firmy transportowe itp.

• Rozliczanie wydarzeń.

• Zawieranie umów oraz nadzorowanie pracy podwykonawców.

• Negocjacje warunków współpracy.

• Tworzenie prezentacji w Power Point.

• Analiza rynku.

• Zakładanie wydarzeń i koordynacja działań w systemie klienta.

Zapewniamy:

• Zatrudnienie na zasadzie umowy zlecenia, po okresie próbnym podpisanie umowy o pracę.

• Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

• Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

• Stałe wynagrodzenie, możliwe premie.

• Dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Oczekujemy:

• Minimum 3-letniego doświadczenia w zakresie obsługi organizacji eventów, konferencji, szkoleń.

• Wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz budowania trwałych relacji z Klientami, dostawcami, partnerami.

• Kreatywności.

• Dbanie o dobry wizerunek firmy.

• Doradzanie Klientom w kwestiach dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb.

• Znajomości rynku usług eventowych.

• Zaangażowania i determinacji w negocjowaniu warunków ofert w hotelach, restauracjach, ośrodkach konferencyjnych.

• Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji.

• Bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego.

• Dobrej znajomości systemu operacyjnego MS Office.

• Wysokiej samoorganizacji pracy.

• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

• Dyspozycyjności, zaangażowania i dbałości o szczegóły.

Osoby zainteresowane prosimy o wciśnięcie przycisku Aplikuj!

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji i Biznesu jest firmą działającą na terenie całeg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca w hotelu / Turystyka