Opis stanowiska pracy

Firma ProBenefit, będąca przedstawicielem firmy Axpo, poszukuje do współpracy doświadczonych, aktywnych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Kosztów Energii.

Axpo Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy Axpo z centralą w Szwajcarii. Axpo zatrudnia w swoich strukturach około 4300 pracowników. Grupa została założona w 1914 roku i działa w segmencie produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej oraz w międzynarodowym handlu gazem.

Opis stanowiska:

- Pozyskiwanie klientów poprzez umawianie i realizowanie własnych spotkań

- Odbywanie spotkań dostarczonych przez telemarketing

- Doradztwo w zakresie rozwiązań energetycznych

- Przygotowywanie ofert, analiz i prognoz dla klientów

- Aktywne utrzymywanie kontaktu i obsługa klientów z własnego portfela

Oferujemy:

- Pracę w prężnym zespole z możliwością znacznego wpływu na jego dalszy rozwój;

- Podstawę po okresie próbnym;

- Bardzo atrakcyjny system prowizyjny (jedne z najwyższych stawek prowizyjnych na rynku przy bardzo niskich cenach dla klientów);

- Wsparcie telemarketingu;

- Szkolenie wstępne oraz cykliczne szkolenia rozwijające i uzupełniające;

- Materiały sprzedażowe i szkoleniowe;

Wymagania

Oczekujemy:

- Pełnego zaangażowania w projekt

- Samodzielności i kreatywnego myślenia

- Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta (budowanie rynku, poszukiwanie nowych klientów), najlepiej w branży energetycznej

- Wysokiej aktywność w działaniu i nastawienia na sukces

- Zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych

- Aktywnego prawo jazdy, samochodu oraz komputera z dostępem do Internetu

- Mile widziane osoby prowadzące własną działalność gospodarczą lub gotowe ją otworzyć po okresie próbnym (nie jest to warunek konieczny do współpracy)

Prezentacja firmy

ProBenefit

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
okres próbny 3 miesiące, po tym umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 9 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi