Specjalista ds. Online Marketingu i Rekrutacji z językiem ukraińskim

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław / Bielany Wrocławskie

Siema! Jesteś „fluent” w języku ukraińskim, social media to twoje drugie życie, a kontakt z innymi nie sprawia Ci najmniejszego problemu? Mamy dla Ciebie super pracę w młodym i fajnym ( ;-) ) zespole w centrali naszej firmy na Bielanach Wrocławskich! Do Twoich głównych zadań będzie należeć przygotowywanie kampanii reklamowych w języku ukraińskim na tamtejszy rynek oraz zbieranie plonów Twojej pracy w postaci obdzwaniania kandydatów do pracy w Polsce z akcji marketingowych, które sam tworzysz! Jeżeli po przeczytaniu tego przeszła Ci przez głowę myśl „Hmm to mogę być ja” – nie czekaj, APLIKUJ JUŻ TERAZ i rozwijaj swoje umiejętności razem z nami!

Obowiązki:
• Tłumaczenie ofert rekrutacyjnych
• Marketing Internetowy (redagowanie oraz dodawanie ogłoszeń o pracę, zarządzanie social media w powierzonym obszarze, wyszukiwanie nowych form promocji, dbanie o dobry wizerunek firmy w Internecie)
• Pomoc w procesach rekrutacyjnych – telefoniczny kontakt z kandydatami

Wymagania:
• Pozytywne nastawienie do ludzi i komunikatywność
• Biegła znajomość języka ukraińskiego
• Bardzo dobra znajomość zasad ortografii i gramatyki (język ukraiński)
• Umiejętność swobodnej wypowiedzi oraz dobra dykcja
• Zainteresowanie social media
• Umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym
• Umiejętność organizacji pracy własnej
• Wysoka kultura osobista
• Opanowanie, cierpliwość
• Sumienność w wykonywaniu obowiązków
• Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Przyjazną atmosferę pracy
• Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.