Specjalista ds. ofertowania

Smart Blocks Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Smart Blocks z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. ofertowania. Do jego obowiązków należałoby:

  • opracowywanie przedmiarów i kosztorysów,
  • przygotowanie ofert,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych,
  • zbieranie ofert od firm podwykonawczych i dostawców materiałów
  • wstępne negocjacje.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie technicznie (specjalność budownictwo),
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • znajomość pakietu Microsoft Office oraz programu AutoCAD i oprogramowania do kosztorysowania,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy i komunikatywność,
  • mile widziani studenci ostatnich semestrów studiów inżynierskich i magisterskich,
  • znajomość języka obcego (angielski, niemiecki) oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie stanowiło dodatkowy atut.

Zależy nam na dłuższej współpracy. Oferujemy pracę w biurze w centrum Warszawy (dogodny dojazd) w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o wysyłanie CV z poniższym dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)"

Prezentacja firmy

SMART BLOCKS to nowoczesna firma budowlana oferująca innowacyjne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie