Specjalista ds. Ofertowania

Multiserwis Sp. z o.o.

Krapkowice, opolskie

Pracuj dla nas jako:

Miejsce pracy: Krapkowice
Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE. Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.
Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska.
Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpieczeństwo na projektach w całej Europie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie kalkulacji oraz wyceny dla projektów izolacyjnych
  • Analiza zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych w celu pozyskania informacji potrzebnych do przygotowania oferty (możliwe krótkie delegacje)
  • Współpraca z klientami w celu uzyskania informacji potrzebnych do przygotowania oferty, przygotowywanie koncepcji rozwiązań technicznych oraz utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2 - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, szczególnie Excel, AutoCAD
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie w branży izolacyjnej
  • Prawo jazdy kat "B"
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • Możliwość korzystania z bufetu serwującego śniadania
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED.
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Będzie nam miło przywitać Cię w naszym teamie!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy