Specjalista ds. ofertowania

BPBP S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

BPBP S.A.
BPBP S.A. BPBP S.A. BPBP S.A. BPBP S.A. BPBP S.A.
Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 70-letnią tradycją a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach na terenie kraju jaki zagranicą poszerzając listę ciekawych realizacji.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych,
  • Merytoryczna i ekonomiczna ocena zebranych ofert,
  • Współdziałanie w negocjowaniu cen i warunków umów z podwykonawcami, dostawcami i biurami projektów,
  • Tworzenie zleceń i umów z podwykonawcami i dostawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z dziedziny budownictwa, lub wykształcenie średnie poparte wieloletnią praktyką,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zmysł analityczny.

Firma oferuje:

  • Zdobywanie doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • Stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet opieki zdrowotnej,
  • Kartę active sport,
  • Pakiet socjalny (min. wczasy pod gruszą, bony świąteczne itd.),
  • Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
BPBP S.A.