Specjalista ds. ofertowania

Rapid Sp. z o.o.

21-500 Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe RAPID Sp. z o.o. jest jedną z dynamicznie rozwijających się firm budowlanych w regionie. Działa na rynku ciepłowniczym i sanitarnym nieprzerwanie od 1988 roku. Posiada bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca Inwestycji w zakresie budownictwa użyteczności publicznej jak również przemysłowego ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych i ekologicznych źródeł pozyskiwania energii. W związku ze stałym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Biała Podlaska
(woj. lubelskie)

Zakres obowiązków:
Analiza dokumentacji przetargowej pod względem formalno-prawnym;
Kierowanie zapytań do Zamawiającego w celu wyjaśnienia treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia;
Sporządzanie wniosków o wydanie gwarancji wadialnych oraz gwarancji należytego wykonania kontraktu oraz należytego usunięcia wad i usterek;
Sporządzanie oferty zgodnie z wymogami Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia;
Redagowanie pism do Zamawiającego w celu wyjaśnienia treści złożonych ofert.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie;
Doświadczenie dwuletnie na stanowisku przy ofertowaniu
Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;
Znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych;
Umiejętność redagowania skarg i odwołań;
Umiejętności interpersonalne: umiejętność pracy w grupie, pracy pod presją czasu, komunikatywność, konsekwencja, samodzielność w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację zadań;
Terminowość, sumienność, dokładność, motywacja do pracy i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe RAPID Sp. z o.o. jest jed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie