Specjalista ds. ofertowania robót budowlanych / Inżynier budowy

Control Process S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rejestracji dokumentacji projektowej, jej analiza techniczna i zgłaszanie uwag do Kierownika Budowy
  • sporządzanie okresowego obmiaru wykonywanych prac przez brygady robocze
  • sporządzanie zestawień kosztów robocizny na poszczególne obiekty
  • sporządzanie dokumentów sprzedaży (faktury, rozliczenia finansowe itp.)
  • opracowywanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych i transportowych
  • opracowywanie wspólnie z Kierownikiem Budowy harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy
  • sporządzanie wycen robót dodatkowych
  • współpraca z biurem projektów w ramach zadania
  • zbieranie i gromadzenie danych w zakresie nakładów pracy oraz norm zużycia materiałów
  • zbieranie i uaktualnianie cen materiałów oraz cen najmu sprzętu
  • uzgadnianie z kontrahentem szczegółowego zakresu prac i dostaw
  • analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty
  • sporządzanie przedmiarów, kalkulacji, kosztorysów i wycen
  • sprawdzanie dostarczonych przez zamawiającego przedmiarów/ilości robót
  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców
  • uczestniczenie w negocjacjach kontraktowych w celu uzgodnienia ceny i rozwiązań techniczno-organizacyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne / wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość procesu inwestycyjnego, ofertowania
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • możliwa ścieżka kariery
  • narzędzia pracy
  • umowa o pracę
  • pracę w miłej atmosferze

Prezentacja firmy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Analityka, Praca Praca na produkcji