Specjalista ds. ofertowania i projektów technologicznych

Eprosument S.A.

87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Eprosument S.A. działająca w obszarze odnawialnych źródeł energii poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. ofertowania

Oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze,
- możliwość rozwoju kariery w atrakcyjnej branży,
- szkolenia.

Aplikacje bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacyjnych nie będą rozpatrywane!
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

- biegła obsługa pakietu MS Office,
- zmysł techniczny,
- prawo jazdy kategorii B,
- gotowość do zdobywania nowej wiedzy z branży odnawialnych źródeł energii

Prezentacja firmy

Eprosument S.A. powstała z potrzeby współtworzenia sektora OZE w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management