Specjalista ds. Ofertowania Frachtu Morskiego i Kolejowego

SPRING PROFESSIONAL

Piaseczno, mazowieckie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie ofert i kwotacji dla klientów biznesowych firmy we frachcie morskim
oraz kolejowym (China Rail);
- Współpraca z klientami wewnętrznymi firmy – głównie z Działem Sprzedaży i Operacji;
- Negocjacja stawek zakupowych z dostawcami firmy;
- Realizacja strategii rynkowej danego Produktu na poziomie krajowym (strategia
globalna, regionalna i lokalna);
- Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy na świecie.

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej
firmie – Lidera w branży logistycznej;
- Możliwość rozwoju umiejętności miękkich oraz biznesowych, jak również dalszego
rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy;
- Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze
spedycji oraz ich codzienne merytoryczne wsparcie;
- Bogaty pakiet benefitów oraz uczestnictwa w firmowych eventach i spotkaniach
integracyjnych.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz wiedza z zakresu frachtu morskiego
oraz kolejowego;
- Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, zaawansowana znajomość MS
Excel;
- Zaawansowana znajomość angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną
komunikację biznesową;
- Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym;
- Nastawienie na pracę zadaniową i realizację założonych celów;
- Umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy i priorytetyzacja zadań.