Specjalista ds. odszkodowań

Ekspert Odszkodowania Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy przedstawicieli ds.odszkodowań. Praca stała lub dodatkowa.

Poszukujemy w Trójmieście, w woj. pomorskim, zachodnio-pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim osób zainteresowanych dobrze płatną pracą dorywczą, dodatkową lub na stałe jako przedstawiciele kancelarii.

Kancelaria specjalizuje się od dziewięciu lat w pomocy osobom poszkodowanym lub ich rodzinom w uzyskiwaniu maksymalnego odszkodowania lub zadośćuczynienia za zdarzenia nawet do 16 lat wstecz. Zajmujemy się szkodami osobowymi ( uszczerbek na zdrowiu), szkodami majątkowymi i rzeczowymi.

Specjalizujemy się w wypadkach śmiertelnych. Kancelaria nie pobiera żadnych opłat wstępnych ani zaliczek. Wynagrodzeniem kancelarii jest niewygórowana prowizja wypłacana gdy klient uzyska odszkodowanie. Dlatego nawet bardzo biedne osoby stać na naszą pomoc. Pomagamy osobom poszkodowanym w wyniku: - wypadku komunikacyjnego jako pasażer, kierowca, pieszy, rowerzysta, - w wyniku śmierci w wypadku osoby bliskiej wypadki nawet do 10.08.1997, - śmierć osoby bliskiej w wypadku komunikacyjnym nie ze swojej winy w latach 10.08.1997 - 10.08.2008 nawet jeśli wcześniej dostali odszkodowanie.
Pomagamy również przy:
- wypadku przy pracy,
- w wyniku błędu lekarskiego,
- w wyniku zakażenia w szpitalu,
- zaniżenia odszkodowania przez zakład ubezpieczeń
- gdy sprawca wypadku jest nie znany lub zbiegł z miejsca wypadku.

Dlaczego opłaca się korzystać z naszej pomocy?
1. Klient nie ponosi ryzyka finansowego.
2. Dojeżdżamy do klientów.
3 Wywalczone przez nas odszkodowanie jest o wiele wyższe niż uzyskane samodzielnie.
4. Klient otrzyma szybciej pieniądze.
5. Załatwiamy za klienta wszystkie formalności i czynności .
6. Bezpłatna ocena sprawy odszkodowawczej.
7. Występujemy z roszczeniem możliwie największym ( zadośćuczynienie, renta, koszty leczenia, koszty opieki, utracone korzyści i zarobki, itd. )
8. W razie potrzeby reprezentujemy klientów w sądzie.
9. Możemy pokryć koszty wniesienia sprawy do sądu.
10. Jeżeli przegramy sprawę w sądzie możemy pokryć koszty przegranej sprawy w sądzie.
11. Nadzorujemy postępowanie w prokuraturze.
12.Reprezentujemy klientów w sprawie karnej przeciwko sprawcy.
Poszukujemy osób w wieku od 21 do 55 lat, niepotrzebne kwalifikacje, nienormowane godziny pracy. Możliwość dodatkowych wysokich dochodów przy niewielkim nakładzie pracy w dowolnych godzinach. Przedstawicielom oferujemy nieograniczone zarobki, bezpłatne szkolenia, zaliczki na koszty. Mile widziane osoby z doświadczeniem w odszkodowaniach i osoby mające kontakt z poszkodowanymi. Działamy na terenie całego kraju. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z tematem "praca przedstawiciel odszkodowań". Pełną ofertę współpracy wybranym kandydatom przesyłamy e-mailem. Kancelaria Ekspert-Odszkodowania, www.ekspert-odszkodowania.pl

Prezentacja firmy

Ekspert Odszkodowania Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne