Opis stanowiska pracy

Do zadań specjalistów ds. odszkodowań należy:
● samodzielne wyszukiwanie osób poszkodowanych, którym możemy udzielić pomocy w kwestii roszczenia odszkodowania wobec Towarzystwa Ubezpieczeń lub przed innymi podmiotami,
● prezentacja Spółki oraz jej usług osobom poszkodowanym,
● podpisywanie umów o dochodzenie roszczeń.

Oferujemy:
● współpracę opartą na umowie agencyjnej (dla osób prowadzących działalność gospodarczą) lub na umowie o dzieło,
● bardzo dobre warunki finansowe: wysokie wynagrodzenie prowizyjne, nadprowizję z tytułu spraw składanych przez agentów z utworzonej struktury,
● możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy w oparciu o jasny plan kariery,
● zdobycie branżowej wiedzy poprzez bezpłatne szkolenia,
● stałą pomoc merytoryczną i organizacyjną naszych prawników przy kontaktach z klientami,
● dostęp do nowoczesnego i funkcjonalnego programu zawierającego aktualny stan spraw,
● współpracę pod szyldem znanej i cieszącej się dobrą opinią firmy odszkodowawczej,
● pracę, która przynosi zadowolenie nie tylko finansowe.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku, prosimy o przesłanie wiadomości wpisując w tytule „Specjalista ds. odszkodowań” + nazwa miasta, w którym chcieliby Państwo pracować.
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

Wymagania:
● odnajdywanie się w pracy, która wymaga samodzielności i przejawiania inicjatywy,
● umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z innymi,
● zdolność identyfikacji potrzeb klienta i chęć niesienia pomocy poszkodowanym,
● zaangażowanie w podejmowane działania, entuzjazm, umiejętność planowania i elastycznej organizacji pracy,
● własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu,
● dostęp do internetu i umiejętność korzystania z komputera.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się:<br/>● odszkodowaniami za wypadki komunikacyjne,<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
9999
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi