Specjalista ds. odbioru sieci FTTH

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, Wałbrzych, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych
Nr ref.: 0015303
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie odbiorów zrealizowanych robót na bazie obowiązujących procedur (praca w terenie),
  • posługiwanie się dokumentacją wykonawczą/powykonawczą z zakresu prac telekomunikacyjnych,
  • obsługiwanie przyrządów pomiarowych z zakresu FTTH i interpretacja wyników,
  • współpraca z wykonawcą lub projektantem.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B (posiadanie własnego samochodu - ryczałt - wykorzystanie do celów służbowych),
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wiedza/doświadczenie z zakresu telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych np. energetyka,
  • znajomość architektury telekomunikacyjnej,
  • umiejętność posługiwania się i czytania dokumentacji wykonawczej/powykonawczej z zakresu telekomunikacji (w szczególności FTTH),
  • umiejętność poruszania się w terenie i przeprowadzania odbiorów zrealizowanych robót na podstawie procedur,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych z zakresu FTTH,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia inspektora nadzoru budowlanego z telekomunikacji lub znajomość prawa budowlanego w telekomunikacji.

Oferta:

  • praca dla największej firmy telekomunikacyjnej w Polsce,
  • umowa o pracę na pełny etat oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (3600-4600 zł brutto),
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie),
  • szkolenia i rozwój zawodowy u lidera rynku telekomunikacyjnego,
  • praca zdalna i praca w terenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.