Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1291

Obowiązki:

- przygotowanie zamówień (specyfikacji) na wykonanie operatów i badań w zakresie wody, ścieków, hałasu i drgań, emisji pól elektromagnetycznych, zanieczyszczeń gazowo- pyłowych do powietrza oraz innych dokumentacjiw zakresie ochrony środowiska;
- wykonywanie sprawozdań w zakresie ochrony środowiska i przedkładanie do właściwych urzędów;
- analiza wyników badań niezbędnych do naliczania opłat z tytułu korzystania ze środowiska;

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane wykształcenie wyższe kierunek ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub pokrewne; min. 1 rok stazu pracy;znajomośc przepisów w zakresie ochrony środowiska, zamówień publicznych m.in. Prawo Wodne, Prawo Ochrony Przyrody, Prawo ochrony środowiska, ustawa o odpadach); znajomosc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; umiejętnosc sprawnej organizacji pracy, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, znajomość, znajomosc obsługi komputera (Word, Excel, Power Point); poświadczenie bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych lub kandydat podda się postępowaniu do dostępu do informacji niejawnych;

Miejsce pracy: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Zielonej Górze, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: 1) Życiorys - CV 2) List motywacyjny (wniosek o zatrudnienie) 3) Oświadczenie o niekaralności lub poświadczenie bezpieczeństwa 4) Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnieniu 5) Kserokopie świadectw pracy 6) Kserokopie świadectw potwierdzających wykształcenie 7) Kserokopie zaświadczeń o ukończonych uprawnieniach, świadectwach kwalifikacyjnych, kursach, szkoleniach 8) Świadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na ww. stanowisko

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Osoba do kontaktu: Jerzy Tomaszewski

Telefon: 261 648 358

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca BHP / Ochrona środowiska

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy