Opis stanowiska pracy

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Obecnie, do naszej siedziby w Skawinie poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Specjalista ds. ochrony środowiska

Miejsce pracy: Skawina

Nr ref. SOS/S/2019

Do obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń dotyczących odpadów oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki
  • Przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby
  • Monitorowanie zmian w przepisach, prowadzenie dokumentacji dot. ewidencji odpadów
  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji
  • Obsługa portali m.in. Kobize i GUS
  • Przygotowanie lub weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie o kierunku ochrony środowiska lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży zagospodarowania odpadów)
  • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dokładność, punktualność
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • niezbędne wsparcie i narzędzia pracy;

Rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim drogą elektroniczną za pomocą przycisku "Aplikuj".

Firma zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Nicromet to prywatna polska firma działająca w branży recyclingowej, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa