ZAMET INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Spółka komandytowa
ZAMET S.A. jest spółką dominującą w grupie kapitałowej ZAMET - wiodącego producenta konstrukcji stalowych oraz maszyn i urządzeń dla przemysłu. Grupę kapitałową ZAMET tworzą notowana na warszawskiej GPW ZAMET SA oraz:
  • ZAMET INDUSTRY - będąca wiodącym dostawcą konstrukcji dla sektora Oil & Gas,
  • ZAMET BUDOWA MASZYN - będąca liderem na rynku maszyn i urządzeń dla hutnictwa, metalurgii i pozostałych gałęzi przemysłu,
  • MOSTOSTAL CHOJNICE - znaczący dostawca konstrukcji mostowych oraz budowlanych.

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zadania:

  • Prowadzenie środowiskowych działań operacyjnych,
  • Prowadzenie szczegółowej identyfikacji wymagań prawnych i innych wymagań dotyczących aspektów środowiskowych,
  • Przesyłanie informacji o tych wymaganiach do odpowiednich komórek spółki,
  • Współpraca z organami administracji państwowej,
  • Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie odpadów, emisji,
  • Realizowanie zadań związanych z systemem ISO 14001.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska,
  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ,
  • Wiedza z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska,
  • Wiedza z zakresu normy ISO 14001,
  • Dobra obsługa pakietu Ms Office,
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz organizacji pracy własnej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na pełny etat, poprzedzoną okresem próbnym,
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie budowy maszyn i urządzeń,
  • Ciekawe projekty na skalę światową,
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
  • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
  • Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych:
  1. Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
  2. Świadczenia i imprezy integracyjne z okazji Barbórki,
  3. Piknik dla dzieci naszych pracowników,
  4. Dofinansowanie do urlopów,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju wewnątrz grupy Zamet poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju w Grupie TDJ,
  • Wsparcie Fundacji TDJ, która umożliwia dzieciom naszych pracowników udział w programach rozwojowych, edukacji za granicą oraz w wyjazdach wakacyjnych.
Wyślij aplikację za pomocą przycisku Aplikuj. Proszę o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm.)".