Specjalista ds. ochrony środowiska

EnviEco Sp. z o.o.

Gliwice, 44-100, śląskie

Opis stanowiska pracy

EnviEco Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą świadczącą usługi eko-outsourcingowe z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi informatycznych. Opracowane w Spółce EnviEco nowatorskie rozwiązania outsourcingowe nie tylko pozwalają obniżyć w znaczący sposób ceny świadczonych usług z zakresu ochrony środowiska ale również zwiększają jakość oraz efektywność realizowanych środowiskowych projektów doradczo-konsultingowych.

Obecnie do swojego Zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

• 5- letnie doświadczenie w wykonywaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska, tj. pozwolenia zintegrowane, raporty o oddziaływaniu inwestycji na środowisko, pozwolenia wodnoprawne, pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza, pozwolenia na wytwarzanie odpadów – WARUNEK KONICZNY,

• wykształcenie wyższe , kierunki: ochrona środowiska, inżynieria środowiska,

• bardzo dobra znajomość przepisów prawnych dotyczących ochrony środowiska oraz umiejętność praktycznego wykorzystania tej wiedzy,

• pracowitość i zaangażowanie,

• bardzo dobra organizacja pracy,

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

 Do zadań będzie należeć:

• opracowywanie wniosków na podstawie których wydawane są pozwolenia, zezwolenia oraz decyzje z zakresu ochrony środowiska,

• obsługa firm z zakresu wymagań ochrony środowiska,

• wykonywanie zadań właściwych na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska.

Firma oferuje:

• ciekawą i pełna wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole ukierunkowanym

na rozwój zawodowy,

• możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo

w specjalistycznych szkoleniach dotyczących ochrony środowiska,

• niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

EnviEco Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą świadczącą usługi eko-ou... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo