Specjalista ds. ochrony środowiska

Fundacja ZIELONA PERSPEKTYWA

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

W zakresie obowiązków specjalisty ds. ochrony środowiska należeć będzie:
kompleksowa obsługa Klientów pod kątem wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska , a w szczególności:
• opracowywanie kart informacyjnych oraz raportów o oddziaływaniu na środowisko dla planowanych przedsięwzięć,
• opracowywanie wniosków o uzyskanie pozwoleń zintegrowanych,
• opracowywanie wniosków o uzyskanie pozwoleń na wytwarzanie odpadów,
• opracowywanie zezwoleń na zbieranie, transport oraz przetwarzanie odpadów,
• opracowywanie wniosków o uzyskanie pozwoleń na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza,
• opracowywanie operatów wodnoprawnych,
• naliczanie opłat środowiskowych,
• sporządzanie raportów KOBIZE,
• sporządzanie sprawozdań odpadowych i opakowaniowych,
• sporządzanie dokumentacji PRTR,
• prowadzenie audytów z zakresu ochrony środowiska.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (o profilu inżynieria środowiskowa lub pokrewne ),
• 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• bardzo dobra znajomość aktów prawnych w zakresie ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami ,
• znajomość procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem decyzji, pozwoleń oraz zezwoleń z zakresu ochrony środowiska,
• zdolności organizacyjne, samodzielność i komunikatywność,
• dyspozycyjność,
• znajomość programów do modelowania emisyjnego ( powietrze, akustyka),
• prawo jazdy,
• znajomość branży odpadowej będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Celem nadrzędnym Fundacji ZIELONA PERSPEKTYWA jest popularyzacja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska