Specjalista ds. Ochrony Środowiska - rekrutacja online

Grupa Kapitałowa Iglotex

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • realizacja obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska i przepisów szczegółowych z zakresu wprowadzania gazów lub pyłów do powietrza oraz gospodarki wodno-ściekowej,
  • nadzór nad gospodarką odpadami, współpraca z odbiorcami odpadów, nawiązywanie współpracy z jednostkami zewnętrznymi, prowadzenie ewidencji odpadów w BDO,
  • przygotowywanie danych oraz sporządzanie sprawozdań i raportów z zakresu ochrony środowiska, w tym opłat środowiskowych,
  • śledzenie zmian zachodzących w przepisach z zakresu ochrony środowiska i wdrażanie ich w organizacji,
  • obsługa bazy danych o odpadach (nadawanie uprawnień, nadzór i koordynowanie systemu),
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu ochrony środowiska (GUS, gospodarka odpadami),
  • aktualizowanie danych w bazie BDO/CRO/KOBIZE.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (Ochrona Środowiska, Inżyniera Środowiska lub pokrewne),
  • wykazujesz się dobrą znajomością przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska oraz potrafisz wykorzystać tę wiedzę w praktyce,
  • posiadasz umiejętność redagowania pism urzędowych,
  • masz czynne prawo jazdy kat. B,
  • wykazujesz się znajomością systemów zarządzania jakością (GMP/GHP/HACCP/IFS) oraz zasad i procedur pozyskiwania dotacji z funduszy krajowych i unijnych (praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu wniosków aplikacyjnych będzie dodatkowym atutem),
  • wykazujesz się dobrą znajomością obsługi programów pakietu MS Office,
  • cechujesz się sumiennością, dokładnością i umiejętnością pracy w zespole,

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne