Specjalista ds. ochrony środowiska/ Koordynator ISO14001

Adecco Poland Sp. z o.o.

Świebodzice, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Świebodzice

Zadania:

  • Odpowiedzialność w zakresie wdrożenia Systemu Zarządzania Środowiskiem wg normy ISO 14001
  • Aktualizacja analizy środowiskowej i listy znaczących aspektów środowiskowych
  • Zapewnienie nadzoru wymagań prawnych i innych
  • Bieżące nadzorowanie systemu: aktualizacja procedur w porozumieniu z Z-cą Dyrektora ds. Ciągłego Doskonalenia, który jest odpowiedzialny za ich rozdział
  • Nadzorowanie wskaźników środowiskowych
  • Aktualizacja tablicy informacyjnej w zakresie środowiska
  • Wykonywanie lub zlecanie wykonania kontroli w zakresie powietrza, wody i hałasu
  • Przedkładanie Dyrekcji propozycji działań do Programu Zarządzania Środowiskiem
  • Nadzorowanie wypadków / awarii środowiskowych
  • Nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych związanych z systemem ISO14001
  • Wydawanie opinii w zakresie nowych wymagań środowiskowych
  • Reprezentowanie Dyrekcji wobec organizacji zewnętrznych w sprawach związanych z ISO14001
  • Ustalanie, wspólnie z Dyrekcją, rocznego programu społecznego i proponowanie Dyrekcji głównych działań w zakresie CSR (Corporate Social Responsability - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu)

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu systemem ISO 14001
  • motywacja oraz chęć do pracy
  • wiedza w zakresie wymagań środowiskowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: SOS/SWI/07/18
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.