Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

  • zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.
  • zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Radomiu i Zielonej Górze.
  • posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ (1 ETAT)
Nr. Ref. 196/18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja działań prewencyjnych z zakresu ochrony przeciwpożarowej w tym okresowych przeglądów sprzętu i pomieszczeń;
  • Opracowywanie dokumentów w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego;
  • Analiza stanu ochrony przeciwpożarowej, rozpoznawanie zagrożeń dla bezpieczeństwa funkcjonowania Lotniska oraz sporządzanie raportów i inicjowanie działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w tym zakresie;
  • Konsultowanie pod względem p.poż. dokumentacji dotyczącej przedsięwzięć inwestycyjnych i remontowych realizowanych na rzecz PPL;
  • Współudział w części owych i końcowych odbiorach nowobudowanych obiektów i wykonywanych prac modernizacyjnych oraz remontowych realizowanych na rzecz PPL w zakresie stanu ochrony przeciwpożarowej.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe na kierunku inżynieria bezpieczeństwa pożarowego;
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentów z zakresu prewencji pożarowej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym, znajomość terminologii branżowej,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość programu AutoCad,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Samodzielność, skrupulatność oraz umiejętność nawiązywania relacji i pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Obsługa programu CorelDRAW

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z aplikacją wewnętrzną do dnia 13.11.2018r. poprzez przycisk "Aplikuj".

PPL zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną, w procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę tylko aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.