Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Inspektora Ochrony Danych Osobowych w realizacji zadań określonych w RODO
  • Opracowywanie, opiniowanie oraz ocena projektów, procesów i rozwiązań w zakresie ich zgodności z przepisami prawa, w szczególności prawa ochrony danych osobowych
  • Sprawdzanie zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami o ochronie danych oraz kontrola przestrzegania zasad określonych w wewnętrznych regulacjach Spółki
  • Doradzanie, informowanie i udzielanie zaleceń Pracownikom w zakresie obowiązków wynikających z krajowego i europejskiego prawa ochrony danych osobowych
  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przez ustawę o ochronie danych osobowych
  • Prowadzenie działań podnoszących świadomość bezpieczeństwa informacji wśród pracowników Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu prawniczym
  • Znajomość prawa w zakresie ochrony danych osobowych i doświadczenie w jego stosowaniu
  • Doświadczenie na stanowisku Administratora Bezpieczeństwa Informacji lub w zespole Administratora Bezpieczeństwa Informacji
  • Wiedza i doświadczenie (2 – 3 lata) w obszarze zarządzania bezpieczeństwem informacji
  • Umiejętności analityczne, organizacyjne i planowania
  • Dodatkowym atutem będzie specjalistyczne wykształcenie kierunkowe w zakresie ochrony danych i/lub bezpieczeństwa informacji

Oferujemy:

  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną
  • Możliwości rozwoju
  • Kartę Multi Sport, opiekę medyczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media