Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Dekra Praca Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny: ODO/07/16

OPIS STANOWISKA
Realizacja zadań polegać ma na obsłudze projektu z zakresu ochrony danych osobowych.
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
• Udział w projekcie związanym z ODO
• Przeprowadzenie audytu
• Opracowywanie interpretacji prawnych w obszarze ochrony danych osobowych,
• Opracowywanie wymaganej prawem dokumentacji,
• Wsparcie klientów w obszarze ochrony danych osobowych.

WYMAGANIA:
• Znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych,
• Doświadczenie i praktyka w stosowaniu prawa ochrony danych osobowych,
• Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
• Sumienność, dokładność i terminowość w zakresie realizowanych zadań.

OFERUJEMY:
• współpracę ze stabilną, prężnie rozwijającą się firmą
• możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
• przyjazną atmosferę,
• pracę w niepełnym wymiarze godzin na zasadzie projektu

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa