Specjalista ds. Obsługi Zamówień z j. niemieckim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji precyzyjnego sprzętu pomiarowego i laboratoryjnego, poszukujemy kandydatów do działu obłsługi zamówień na stanowiska poziomu Młodszy Specialista / Specjalista / Starszy Specjalista.

Zadania:
  • zarządzanie zamówieniami w systemie
  • zadania administracyjne
  • kontrola jakości oraz tworzenie raportów
  • kontakt z klientami przez mail lub telefon
  • weryfikacja i monitoring dokumentów
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz dokumentacji
  • współpraca z innymi działami w firmie

WYMAGANIA
  • płynny niemiecki min. B2+/C1.
  • dobry angielski min. B2
  • doświadczenie w administracji zamówieniami lub W SSC/BPO będzie mile widziane
  • doświadczenie z SAP lub innym ERP mile widziane.

KORZYŚCI
  • umowa o pracę
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz rozwój zawodowy
  • praca w miedzynarodowych strukturach
  • rozszerzeone ubezpieczenie medyczne
  • ubezpieczenie na życie
  • karta sportowa
  • Cafeteria Program

Numer referencyjny: 1-26-41677/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.