Specjalista ds. obsługi w sklepie internetowym

Bello Decor Michał Gaczkowski

02-707 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sklep Bello Decor to jeden z liderów na rynku sklepów internetowych z akcesoriami do wyposażenia kuchni i jadalni. Przez wiele lat działalności zdobył uznanie w oczach Klientów jako zaufany sklep co potwierdza m.in. prestiżowy certyfikat Trusted Shops.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów, do obowiązków których należało będzie:

  • Bieżąca obsługa sklepu internetowego
  • Aktualizacja informacji na stronach partnerskich dot. asortymentu i aktualnych promocji
  • Wprowadzanie nowych produktów
  • Mailowy i telefoniczny kontakt z Klientami sklepu
  • Bieżące rozwiązywanie spływających zapytań i doradztwo
  • Przygotowywanie zamówień do przekazania do magazynu
  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów
  • Praca w Raszynie koło Okęcia (komunikacją z Okęcia około 5-10 minut).

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnie
  • umowa o pracę na pełny etat,
  • wypłacane na czas wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w energicznym zespole, który potrafi stworzyć dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w sklepie internetowym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność szybkiego pisania i redagowania tekstów w tym nienaganna pisownia
  • Dobra organizacja czasu pracy, kreatywność
  • Dużym atutem będzie znajomość programów do tworzenia i obróbki grafiki (Corel, Photoshop, GIMP etc.)
  • znajomość obszarów SEO, SEM, CMS, HTML/CSS będzie również niewątpliwym atutem

Prezentacja firmy

Sklep Internetowy BelloDecor.com.pl powstał 6 lat temu, oferujemy w nim ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od wypracowanej sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja biurowa, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta