Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń – ubezpieczenia komunikacyjne

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Allianz jest miejscem dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w podejmowaniu inicjatyw, w którym możesz się rozwijać, a jednocześnie aktywnie wzmacniać naszą wiodącą pozycję na globalnym rynku. Troszcząc się m.in. o 85 milionów klientów prywatnych i korporacyjnych oraz ponad 142 tys. pracowników na całym świecie, Allianz promuje kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań. Najbardziej zależy nam na tym, aby klienci uznawali nas za partnera godnego zaufania i czuli się z nami bezpiecznie. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, dołącz do Allianz.

Grupa Allianz Polska poszukuje kandydatów do pracy w Departamencie Obsługi Klienta na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa o pracę

Czym będziesz się zajmował:

  • Wsparciem Klienta – pomocą i realizacją dyspozycji Klientów
  • Udzielaniem odpowiedzi na zapytania Klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie obowiązujących regulacji, zawartych umów (telefon, poczta, e-mail)
  • Rejestracją zmian w umowach zawartych w Allianz
  • Budowaniem pozytywnego wizerunku i dobrych relacji z Klientami

Jeśli spełniasz poniższe oczekiwania - jesteś kandydatem, którego szukamy !

  • Minimum średnie wykształcenie (zdana matura)
  • Dobra dykcja i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Chęć uczenia się i samodzielnego zdobywania nowych kompetencji
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w obsłudze klienta.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju w firmie o wysokiej pozycji na rynku, będącej globalnym liderem w sektorze ubezpieczeń
  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
  • Brak monotonii – wielozadaniowe środowisko pracy
  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz
  • Udział w specjalnie przygotowanym dla nowych pracowników programie wdrożeniowym do firmy
  • Bezpłatne kursy online języka angielskiego oraz niemieckiego
  • Możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach działalności klubów sportowych i hobbystycznych
  • Pracujemy ciężko, ale w przerwie wiemy jak się zrelaksować. W tym celu stworzyliśmy strefy chillout, gdzie znajdziemy wygodne sofy, stół bilardowy, stół do tenisa stołowego, czy też x-boxy lub stoły do gry w piłkarzyki :)

Prezentacja firmy

www.allianz.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta, Praca Ubezpieczenia