Univeg Trade

Specjalista ds. obsługi transportu

Od: Univeg Trade
Miejsce pracy: Żabia Wola (k. Nadarzyn, Rawa Mazowiecka, Grodzisk, 30 km Warszawa)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka

Firma Univeg Trade Poland należąca do dużego międzynarodowego holdingu logistycznego specjalizującego się w obrocie artykułami świeżymi, zlokalizowana w Żabiej Woli k. Nadarzyna, poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi transportu (organizacja transportu warzyw i owoców w firmie o profilu handlowym)

NR REF.: SOT/03/15

OPIS STANOWISKA (główne zadania):

  • Organizacja międzynarodowych załadunków towarów w imporcie i eksporcie, w tym organizacja transportu towarów bazując na otrzymanych informacjach od pracowników działu handlowego
  • współpraca z firmami transportowymi (ładunki całopojazdowe i częściowe) oraz agencjami celnymi
  • administracja w systemie komputerowym zamówień zakupowych
  • monitoring zleconych transportów
  • codzienna współpraca z pracownikami działu handlowego – bieżąca komunikacja na temat zleconych transportów
  • sporządzanie raportów na potrzeby prowadzonej aktywności

WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOM:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra obsługa pakietu MS Office, w tym Excel
  • Wiedza dotycząca odpraw celnych w Polsce i za granicą
  • Wiedza dotycząca INCOTERMS
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra komunikacja
  • Przedsiębiorczość
  • Odpowiedzialność i precyzja
  • Motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • znajomość branży świeżych warzyw i owoców
  • znajomość drugiego języka obcego (niemiecki / hiszpański)

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilną pracę w młodym, dobrze zorganizowanym zespole
  • Wsparcie w podnoszeniu profesjonalnych kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju w ramach Firmy