Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.
      Zespół: Dział Formulacji R&D

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie procesów w skali laboratoryjnej mających na celu opracowywanie prototypów produktu leczniczego oraz prowadzenie procesów wytwarzania w skali pilotażowej
  • przeprowadzanie powierzonych procesów doświadczalnych zgodnie z zasadami GMP, EMA i ICH lub innymi obowiązującymi procedurami
  • prowadzenie prawidłowej gospodarki materiałami oraz właściwa eksploatacja urządzeń
  • współudział w nadzorze nad wprowadzeniem/transferem technologii na wydziały produkcyjne
  • współudział w prowadzeniu i planowaniu prac badawczo-doświadczalnych z zakresu preformulacji

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora urządzeń w skali laboratoryjnej i produkcyjnej
  • ukończenie szkolenia z zakresu obsługi i przezbrajania urządzeń w skali laboratoryjnej i produkcyjnej
  • podstawowa wiedza z zakresu technologii postaci leku
  • podstawowa znajomość j. angielskiego mile widziana
  • znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie aplikacji biurowych
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi (praca zespołowa)

W dziale R&D:

  • posiadamy najnowocześniejsze laboratoria
  • pracują z nami naukowcy o najwyższych kwalifikacjach
  • jesteśmy liderem innowacyjności
  • pracujemy nad nowoczesnymi formami farmaceutycznymi

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych)
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy