Specjalista ds. sprzedaży i obsługi serwisowej

Wieland Industry Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Wieland Industry Sp. z o.o. Wieland Industry Sp. z o.o.
Wieland Industry Sp. z o.o. (www.ggk.pl)
jako wyłączny przedstawiciel Wieland Lufttechnik specjalizującej się technikach oczyszczania przemysłowego poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klientów firmy w zakresie ofertowania usług serwisowych i materiałów eksploatacyjnych dla instalacji i urządzeń odpylających i odkurzających
  • Koordynacja zamówień części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych u dostawców polskich i zagranicznych
  • Planowanie przeglądów i napraw serwisowych urządzeń
  • Koordynowanie prac serwisantów
  • Nadzór nad stanem magazynowy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane specjalności: mechanika i budowa maszyn, itp.)
  • Znajomość branży
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i umiejętności podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.