Specjalista ds. obsługi rynku zagranicznego

Grupa ContactHouse.pl Sp. z o.o.

00-124 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jako Grupa ContactHouse od kilku lat aktywnie działamy w branży Contact Center, wciąż poszerzając grono klientów. Działamy dynamicznie, szukamy kreatywnych rozwiązań, dostarczamy wysoce skuteczne narzędzia.

Poszukujemy ludzi z pasją, którzy nie boją się wyzwań oraz z zaangażowaniem podchodzą do wykonywanej pracy!

Dział Obsługi Klienta Zagranicznego to przede wszystkim multijęzykowy zespół będący częścią prężnie rozwijającego się projektu obejmującego obsługę Klientów na całym świecie.

Aktualnie zapraszamy wszystkich Kandydatów do rekrutowania na stanowisko:

Specjalisty ds. obsługi Rynku Zagranicznego

Miejsce pracy: Warszawa

Wyzwania dla Ciebie:

  • udział w realizacji procesów operacyjnych mających na celu wielokanałową, profesjonalną oraz zgodną ze standardami obsługę Klientów
  • profesjonalną: telefoniczną i mailową obsługę klientów składających zamówienia na produkty i usługi
  • przygotowywanie ofert
  • przyjmowanie zamówień
  • zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz budowanie relacji z Klientami poprzez dostarczanie profesjonalnego wsparcia

Przygotowaliśmy dla Ciebie:
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • w pełni elastyczny grafik - możliwość pracy w wybranych godzinach oraz dniach tygodnia, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
  • szybkie wdrożenie do obowiązków pozwalające na bezzwłoczne rozpoczęcie pracy
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • świetną atmosferę współpracy
  • pakiet benefitów

Wymagania

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

  • swobodnie posługujesz się jednym z wymienionych języków:

angielski, bułgarski, czeski, chorwacki, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, litewski, łotewski, niemiecki, niderlandzki, portugalski, rumuński, słowacki, słoweński, szwedzki, węgierski, włoski

  • chcesz wykorzystać umiejętności językowe w praktyce
  • lubisz współpracę z Klientami
  • chcesz uczyć się i rozwijać, a także mieć realne możliwości awansu

Jeśli potrafisz wyobrazić siebie na tym stanowisku -  nie zwlekaj!

Prezentacja firmy

O Grupie<br/><br/>O Grupie<br/>Grupa Contact House.pl Sp. z o.o. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing