Specjalista ds. obsługi rynku niemieckiego

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gryfino, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Gryfino

OBOWIĄZKI

  • prezentowanie i sprzedaż usług pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji
  • inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami z terenu Niemiec
  • reprezentowanie Agencji na rynku niemieckim i budowanie wizerunku profesjonalnej i
    rozpoznawalnej marki

WYMAGANIA

  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie minimum C1
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w stosunku do Klienta biznesowego

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje sprzedażowe
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy, CRM
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy