Specjalista ds. obsługi rezerwacji

Conso Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Conso Sp. z o.o. – specjalizujemy się w obsłudze firm z branży turystycznej, w szczególności portali turystycznych oraz biur podróży korporacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób do pracy w Dziale Rezerwacji na stanowisku:

Specjalista ds. obsługi rezerwacji - praca w systemie zmianowym

Główne zadania na tym stanowisku:

• bieżąca obsługa międzynarodowych klientów

• utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi partnerami

• monitorowanie i weryfikacja zgłoszeń

• obsługa systemów rezerwacyjnych

Wymagania

• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• dobra znajomość obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook)

• zdolność analitycznego myślenia

• pewność siebie i swoboda wypowiedzi

• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

• samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia

• kompleksowe szkolenie na stanowisko

• pakiet medyczny

• kartę MultiSport

• ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

Prezentacja firmy

Conso Sp. z o.o. - specjalizujemy się w obsłudze firm z branży turystycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa