SPECJALISTA DS. OBSŁUGI PROJEKTÓW i INWESTYCJI TELEKOMUNIKACYJNYCH I TELEINFORMATYCZNYCH

POLTEL

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

OBSŁUGA GENERALNYCH WYKONAWCÓW I PODWYKONAWCÓW

Zadania do wykonania:

  • Pozyskiwanie informacji nt. planowanych i realizowanych inwestycji w zakresie budowy, rozbudowy, modernizacji sieci telekomunikacyjnych i teleinformatycznych
  • Nawiązywanie i budowanie trwałych relacji biznesowych z podmiotami zajmującymi się kompleksowo projektowaniem i wykonawstwem systemów zabezpieczeń, sieci strukturalnych, automatyki budynków itp.
  • Rozpoznawanie i analiza potrzeb klientów w zakresie szkoleń certyfikacyjnych, wsparcia projektowego i kosztorysowego, szkoleń i prezentacji techniczno-handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez prezentację i dobór rozwiązań 3M Volition i marek dostępnych w ofercie handlowej POLTEL
  • Współuczestniczenie w analizowaniu dokumentacji projektowej i wymagań SIWZ
  • Współuczestniczenie w przygotowaniu ofert techniczno-handlowych dla klientów
  • Negocjowanie ofert i finalizowanie sprzedaży
  • Obsługa „po sprzedaży” w zakresie kompletowania dokumentacji i certyfikacji sieci
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Raportowanie działań handlowych zgodnie ze standardami firmy
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji na rynku zaawansowanych technologii teleinformatycznych, telekomunikacyjnych i niskoprądowych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę dla uznanych na rynku światowym i krajowym marek i producentów
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
  • Umowę o pracę / pełny etat / lub samozatrudnienie
  • Długotrwałe, stabilne zatrudnienie
  • Wyposażenie w wymagane narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Możliwość podjęcia pracy „od zaraz”
  • Pracę w zespole, który wierzy w sukces swojej firmy i tworzy go każdego dnia !

Wymagania:

  • Poparte sukcesami doświadczenie handlowe w segmencie B2B (w branży elektroinstalacyjnej, sieci niskoprądowych lub teleinformatycznych) lub w segmencie inwestycji infrastrukturalnych
  • Łatwość nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych - orientacja na klienta, obowiązkowość, dotrzymywanie zobowiązań własnych i firmy, planowanie i przewidywanie
  • Wiedza z zakresu sieci niskoprądowych i teleinformatycznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Nastawienie na rezultat i osiąganie celów, skuteczność w finalizowaniu sprzedaży
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Motywacja do pracy i chęć zdobywania doświadczeń
  • Zdolności organizacyjne i analityczne
  • Mobilność i dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę w grupie

Wymagania

*Proszę o składanie aplikacji za pośrednictwem portalu infopraca*

DLA NAS LICZĄ SIĘ TWOJE UMIEJĘTNOŚCI!!!

Prezentacja firmy

Krótka informacja o firmie:<br/><br/><br/>Firma POLTEL – dostawca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management