Specjalista ds. obsługi procesów księgowych z językiem niemieckim

ZF Group

Częstochowa, śląskie

ZF Group

Lokalizacja: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • Administracja dokumentacji księgowej w obrębie działu należności lub zobowiązań;
  • Kontakt z klientami lub dostawcami, wyjaśnianie i rozwiązywanie bieżących działań;
  • Księgowanie obciążeń od klientów lub do dostawców;
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz;
  • Praca w systemie SAP.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: germanistyka, ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse;
  • Znajomość obsługi MS Office;
  • Ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętność pracy w grupie, chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej.

Oferujemy:

  • Udział w kursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet MY BENEFIT;
  • Szkolenia językowe oraz branżowe;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Bądź częścią zespołu ZF i zaaplikuj!