Specjalista ds Obsługi Pacjentów

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało przede wszystkim:

  • obsługa telefoniczna i bezpośrednia Pacjentów.
  • praca z lekarzem w poradni w charakterze asystentki medycznej.
  • przyjmowanie wpłat od Pacjentów.
  • wprowadzanie do systemu komputerowego informacji medycznych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy spełnienia poniższych kryteriów:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych.
  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze komputerowej
  • wysoka kultura osobista.
  • asertywność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w branży medycznej.
  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą Pacjenta.
  • umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputerowej.
  • znajomość terminologii ortopedycznej.
  • znajomość języka obcego.

Prezentacja firmy

Sport-Klinika w Żorach to placówka medyczna, zajmująca się kompleksowym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat