Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
• wynajem lokali mieszkalnych i użytkowych
• prezentacje nieruchomości
• przygotowywanie ofert handlowych
• utrzymywanie dobrych relacji z klientami
• pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie w skład którego wchodzi stała podstawa oraz prowizja
• udostępnianie sprawdzonych procedur, wzorów umów i dokumentów oraz narzędzi marketingowych
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w przyjaznym zespole

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
• wiedzy fachowej i doświadczenia zawodowego w zakresie najmu i sprzedaży nieruchomości
• wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami
• operatywności i dynamizmu
• łatwego nawiązywania kontaktów z klientami
• odpowiedzialności i dyspozycyjności

Prezentacja firmy

Admico Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1997 roku. Oferujemy kompl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta