Specjalista ds. Obsługi Klientów

QUASAR ELECTRONICS

Warszawa, Białołęka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. Specjalizuje się w elektronicznych modułach wiązek haka oraz systemach telemetrycznych i technologii CAN-BUS. Naszymi odbiorcami są głównie producenci i sieci dystrybucji haków holowniczych oraz firmy świadczące usługi logistyki i monitoringu flot samochodowych. Sprzedaż prowadzimy na terenie Polski i Europy. Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa-Białołęka

Odpowiednim Kandydatem na to stanowisko będzie osoba z doświadczeniem w Dziale Obsługi Klienta oraz z umiejętnościami do prowadzenia aktywnej sprzedaży. Poszukujemy osoby, która będzie współpracować z obecnymi Klientami naszej firmy i rozwinie sprzedaż produktów poprzez identyfikację i pozyskiwanie Klientów, w tym dystrybutorów.

Zakres działań obejmuje:

  • Kompleksowe koordynowanie działań związanych ze sprzedażą oraz obsługą Klienta (realizacja zamówień, opieka posprzedażowa)
  • Tworzenie i rozwijanie bazy Klientów na terenie kraju i Europy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • Prezentowanie rozwiązań oferowanych przez firmę
  • Doradztwo techniczne dla Klientów w podstawowym zakresie
  • Współpracę z partnerami handlowymi
  • Dbanie o utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy

Efektywna realizacja celów sprzedażowych wymaga:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku sprzedażowym i/lub w Dziale Obsługi Klienta
  • Doświadczenie we współpracy z Klientami zagranicznymi
  • Umiejętności planowania i nadawania priorytetów
  • Wytrwałości w dążeniu do celu
  • Znajomości programów biurowych (EXCEL, WORD, OUTLOOK) oraz metodyki pracy z programami CRM i sprzedażowymi (WF-MAG)
  • Dodatkowym atutem może być wykształcenie techniczne lub doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego

Warto z nami pracować ponieważ oferujemy:

  • Pracę w firmie rodzinnej działającej nieprzerwanie od 23 lat
  • Dużo samodzielności i możliwość wpływu na rozwój firmy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i system motywacyjny związany z efektami pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (pakiet Allianz)

Prezentacja firmy

QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi