Specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych Ukraina

Prestige Group

97-200 Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Prestige Group zajmuje się produkcją akcesoriów do motocykli oraz quadów.
Produkujemy min. Kufry aluminiowe do motocykli, stelaże pod kufry, zderzaki do quadów, pługi śnieżne, osłony spodu aluminiowe, płyty montażowe itp

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

Budowanie długofalowych, efektywnych relacji z nowymi i aktualnymi klientami firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek
Obsługa własnego portfela klientów w zakresie: przygotowywania ofert, prezentacji produktów, kalkulacji i negocjacji cen, obsługi zamówień oraz po sprzedażowa obsługa klienta
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów hurtowych ( dealerzy motocykli oraz quadów ) na produkty naszej firmy
Konsekwentna realizacja założonych planów i raportowanie wyników zgodnie z procedurami

Prezentacja firmy

Firma PRESTIGE specjalizuje się głównie w produkcji oraz sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management