Specjalista ds. obsługi Klientów (j. rosyjski lub niemiecki)

F.H. Polex

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupa odzieżowa posiadająca w swoim portfolio 10 rozpoznawalnych marek odzieżowych – dziecięcych o zasięgu międzynarodowym. Od 1989 r. stale rozwijamy się, ostatni okres jest dla nas niezwykle dynamiczny, dlatego poszukujemy ambitnych, dynamicznych i zdolnych osób ! Kierujemy się wartościami i wierzymy, że efektywny i zdolny zespół pozwala wspólnie realizować zakładane cele. Dołącz do nas!

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klientów
Siedziba firmy: Kraków

Twoja rola – jako osoba odpowiedzialna za utrzymanie, wzrost i rozwój wybranych marek z naszego portfolio będziesz współpracować bezpośrednio z naszymi stałymi Partnerami, poszukiwać nowych, odpowiadać za rozwój marek i realizację celów sprzedażowych na danym obszarze.

Wymagania

Kluczowe obowiązki:

• budowanie i wsparcie w utrzymywaniu relacji z kontrahentami na wyznaczonym obszarze
• pozyskiwanie nowych kontrahentów w oparciu o określoną strategię
• sporządzanie ofert handlowych
• wsparcie w przyjmowanie nowych zamówień oraz analizowaniu stanu ich realizacji
• uczestniczenie w realizowaniu założonej strategii działu sprzedaży
• przygotowywanie niezbędnych dokumentacji sprzedażowych, raportów, statystyk
• wsparcie w przygotowywanie firmy do udziału w międzynarodowych targach wystawienniczych
• rozwój produktu: sugestie i wskazówki dot. produktów, wspieranie i proponowanie nowych strategii efektywniejszego pozyskiwania nowych Klientów, odkrywania nowych kierunków rozwoju

Wymagamy:

• biegłej znajomości j. rosyjskiego oraz dobrej znajomości j. angielskiego - w mowie i piśmie lub j.niemieckiego
• chęci rozwoju w dz. sprzedaży
• dobrej znajomości pakietu biurowego MS Office (z naciskiem na Excel)
• kompetencji negocjacyjne
• bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej
• łatwości nawiązywania kontaktów handlowych
• zainteresowania i chęć rozwoju w branży fashion
• dokładności oraz precyzyjności
• dyspozycyjności
• czynnego prawa jazdy kat. B

Co oferujemy w zamian za Twoje zaangażowanie:

• stabilne miejsce pracy w firmie o 28 letnim doświadczeniu
• wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia
• uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, targach międzynarodowych, wyjazdach służbowych
• ciekawą pracę w młodym zespole
• nowoczesne biuro

Prezentacja firmy

POLEX FASHION GROUP to grupa odzieżowa posiadająca w swoim portfolio 10 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management