Specjalista ds.obsługi klientów francuskojęzycznych

P.W Konspo

85-874 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- Aktywna obsługa Partnerów Handlowych i wspomaganie pracy Regionalnych doradców techniczno-handlowych
- Monitorowanie rynku i konkurencji
- Organizacja i koordynacja udziału firmy w imprezach targowych
- Sumienne raportowanie z realizacji zadań

Wymagania

- Obligatoryjna znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym (co najmniej B2/C1)
- Zmysł techniczny
- Wysoki poziom odpowiedzialności
- Wykształcenie min. średnie
- Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży lub na pokrewnych stanowiskach związanych z pracą z klientem (niekoniecznie w branży)
- Samodyscyplina i odpowiedzialność
- Zamieszkanie w Bydgoszczy lub okolicach. Brak możliwości pracy zdalnej

Prezentacja firmy

Firma P.W. Konspo sp. j. powstała w 1991 roku, jako spółka rodzinna. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta